Wesele w stylu romantycznym

Wesele w stylu romantycznym

Jak zorganizować wymarzone przyjęcie weselne?

Jeśli marzymy o romantycznym przyjęciu weselnym, z eleganckimi dodatkami i przyjemną muzyką, warto zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania odpowiedniej sali weselnej.
Przed wynajęciem takiego lokalu, koniecznie znajdźmy informacje, na ile osób jest on przeznaczony, czy jest klimatyzowany i w jakim stylu został urządzony. Wszelkie szczegóły, takie jak menu, catering, oprawa muzyczna możemy ustalić z właścicielem obiektu. Ponadto, jeśli będziemy gościć rodzinę lub znajomych, którzy przyjeżdżają do nas z dalszych okolic, zarezerwujmy również dla nich wygodne noclegi.

Wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne

Gdy pochodzimy z okolic Radomia i szukamy wymarzonego lokalu na tego rodzaju imprezę, warto zainteresować się ofertą, którą proponuje dom weselny Radom, czyli trzygwiazdkowy, luksusowy “Hotel u Grubego”. Dysponuje on dwoma przestronnymi salami weselnymi. Jedna będzie doskonała dla osób, którym marzą się przyjęcia w stylu staropolskim, z uginającymi się od tradycyjnych, polskich przysmaków stołami i charakterystyczną muzyką.
Druga z sal, w której można urządzić wspaniałe wesele Radom, jest Sala Pomarańczowa, która utrzymana jest w eleganckim i bardzo romantycznym klimacie.

Ślubne artykuły dekoracyjne

Każda sala, aby doskonale prezentować się w dniu naszego ślubu potrzebuje również odpowiednich dodatków oraz wyjątkowych dekoracji.
Jednym z najczęściej używanych przez Młodą Parę artykułów do dekoracji sali weselnej są oryginalne etykietki – które przyklejamy na butelki z alkoholami, a następnie ustawiamy je na stołach. Nie zapomnijmy również o wizytówkach, które poinformują przybyłych gości o ich miejscu przy danym stoliku.
Niezależnie, na jakie ustawienie stołów się decydujemy – czy są to stoły okrągłe, czy ustawione w jednym rzędzie, nie zapomnijmy o obrusie o odpowiedniej długości, ani o świeżych kwiatach w wazonach – które zawsze dobrze się prezentują, a ponadto niesamowicie pachną.
Zawsze uniwersalnymi dekoracjami są kolorowe balony oraz świece – poustawiane w różnych, bezpiecznych miejscach sali. Stwarza to niesamowitą atmosferę.
Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem, które wykorzystywane jest przez wiele Młodych Par, jest ustawienie na sali specjalnej fotobudki, w której goście będą robić sobie różne śmieszne zdjęcia. Będzie to z pewnością niezapomniana pamiątka z całej imprezy.
Pamiętajmy również o skromnych prezentach z podziękowaniami dla wszystkich przybyłych gości, a także wyjątkowym prezencie dla rodziców.

Share