Trendy w zaproszeniach ślubnych na 2015 rok

Trendy w zaproszeniach ślubnych na 2015 rok

Planujesz modny ślub? Lubisz śledzić,co jest na czasie? Przedstawiamy, jakie rodzaje zaproszeń są teraz trendy! Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie, niezależnie, czy lubi klasykę, czy ekstrawagancje. A goście będą zachwyceni!

Ręcznie robione

Sztampowe zaproszenia odchodzą do lamusa. Większość par pragnie, by ich ślub był oryginalny i nietuzinkowy. A zaproszenia to wizytówka naszego ślubu. Ręcznie robione zaproszenia gwarantują nam nie tylko personalizacje, ale i możliwość zrealizowania swoich najbardziej szalonych planów i koncepcji. Dzięki portalom skupiającym osoby zajmujące się na co dzień taką twórczością będziemy mogli bez problemu porównać ceny i wybrać najlepszego dla nas twórcę. Idealny twórca to taki, który nie tylko zrealizuje naszą koncepcję, ale i będzie miał swoje pomysły. Oczywiście w przypadku takich zaproszeń, należy załatwiać wszystkie formalności dużo wcześniej- w końcu wykonanie ręczne każdej kartki zabiera dużo więcej czasu, niż jej wydrukowanie w drukarni. Należy uzbroić się w cierpliwość, bo efekty, będą tego warte.

Ręcznie malowane

Zaproszenia ślubne, które są ręcznie malowane to idealny pomysł na unikalne zaproszenie dla każdego gościa. Warto obmyślić przewodni motyw widniejący na zaproszeniach i zlecić ich ozdobienie osobie ze zdolnościami plastycznymi. Taka forma zaproszenia może się sprawdzić nawet jako przyszła ozdoba! Do tego każdy z gości otrzyma jedyne w swoim rodzaju unikalne zaproszenie. Idealnym wzorem będą motywy florystyczne, czy ozdobne esy-floresy. Kolory mogą nawiązywać do wystroju sali weselnej. Z pewnością takie zaproszenie oczaruje każdego naszego gościa!

Wycinane/wytłaczane

Ciekawe są także zaproszenia wycinane bądź wytłaczane. Wycinane misterne wzory wyglądają nie tylko stylowo, ale i niezwykle gustownie. Takie zaproszenie idealnie sprawdzi się dla wielbicieli klasyki, którzy pragną dodać swojemu weselu nutkę ekstrawagancji. Wytłaczane zaproszenia to także dobry pomysł na oryginalne i luksusowe zaproszenie. Ten rodzaj zaproszeń jest nieco droższy od innych, ale gdy chcemy się wyróżnić to naprawdę warto.

Trendy ślubne zmieniają się prawie tak często, jak te w przemyśle odzieżowym. By być na czasie, cały czas trzeba trzymać rękę na pulsie. Z pewnością zawsze modna i pożądana jest klasyka, jednakże nie wszystkim się ona podoba. W końcu trendy są po to, by się nimi inspirować i kierować. Mamy nadzieje, że dzięki temu artykułowi, już wiecie, co jest modne, w sprawie ślubów, dzięki temu oszczędzicie czas na poszukiwaniu informacji na własną rękę.

Share