Reklama

Nasz serwis to niezliczone porady, które podpowiedzą młodym parom, jak zorganizować Huczne Wesele! To przy okazji możliwość świetnej reklamy dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mogą przyczynić się do organizacji tego szczególnego dnia.

Serwis “Huczne Wesele” to wskazówki dla przejętych, podekscytowanych, zabieganych, zagubionych par oraz tych wszystkich, którzy chcą doradzić, wykazać się, pomóc w organizacji tego najważniejszego w ich życiu wydarzenia. Zawiera cenne informacje, jak krok po kroku opanować cały przedślubny rozgardiasz.

Dlatego też jest to idealne miejsce na Twoją reklamę! To tutaj zaglądają młode pary, które szukają koncepcji, porad, a także wykonawców – bo przecież sami sobie nie poradzą. Wesele to nie tylko decyzja – to także sala, menu, orkiestra, fotograf, transport, no i oczywiście ślubna kreacja wraz z wszystkimi dodatkami, które sprawią, że młoda para będzie wyglądać w tym dniu zjawiskowo. Jeżeli prowadzisz biznes w jakikolwiek sposób związany ze ślubem – to musisz zareklamować się właśnie tutaj!

Nasz serwis przyciąga uwagę wielu osób zainteresowanych tematyką ślubną. Dowodem na to są nasze bieżące statystyki. “Huczne Wesele” notuje … odsłon miesięcznie! To właśnie jest szansa dla Ciebie! Jeżeli chcesz mieć swój wkład w organizację tego bajkowego dnia, czytaj dalej.

Rodzaje promocji w naszym serwisie

Gotowy na przyjęcie nowych klientów? Wybierz spośród dostępnych w naszym serwisie rodzajów promocji. Aktualnie oferujemy:

  • artykuły sponsorowane / eksperckie
  • bannery

Artykuły sponsorowane to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Dlaczego? Ponieważ pozwalają reklamować Twój produkt w nienachalny, a wręcz interesujący sposób. Ludzie bywają już zmęczeni wyskakującymi zewsząd hasłami typu “kup mnie!” W obecnych czasach konsumenci poszukują źródeł wiedzy eksperckiej – najpierw czytają, a potem decydują o zakupie.

Młode pary chętnie przeglądają strony internetowe w poszukiwaniu fachowych porad na temat organizacji ślubów. Jeżeli artykuł napisany jest w sposób profesjonalny, a treść jest odpowiedzią na zadawane przez czytelnika pytania, to możesz być niemal pewien, że odbiorca artykułu kliknie w zawarty w treści link do Twojej strony. Aby poznać cenę artykułów sponsorowanych skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@hucznewesele.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Bogata w setki artykułów strona bez bannerów bywa jednak pusta… W istocie, nic tak nie przykuwa uwagi po wejściu na stronę internetową, jak inspirujący baner. W naszym serwisie oferujemy dwa rodzaje banerów:

  • Baner główny
  • Baner boczny (prawa kolumna)

Baner Główny wyświetlany jest u góry na stronie głównej oraz wszystkich podstronach serwisu. Już na wstępie rzuca się w oczy. Ciekawie wykonany kusi swoją ofertą. Młodzi ludzie, poszukując wszelkich okazji, które pozwolą uczynić ich dzień niezapomnianym, sprawdzają mnóstwo dostępnych na rynku ofert. Klikną z pewnością także w Twój baner! Ofertę na banner główny uzyskasz pod adresem kontakt@hucznewesele.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Baner Boczny wyświetlany jest w kolumnie z prawej strony na stronie głównej oraz wszystkich podstronach serwisu. Nie da się go przeoczyć podczas czytania artykułów zamieszczonych na naszej stronie! Ta forma reklamy dostępna jest dla Ciebie po wcześniejszym kontakcie pod adresem kontakt@hucznewesele.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Reklama – dostępne formy płatności

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy dwie najwygodniejsze formy płatności:

– szybkie płatności online – najpopularniejsza forma, która umożliwia natychmiastowy transfer pieniężny. Dzięki szybkim płatnościom online reklama Twojej firmy pojawi się w naszym serwisie w ciągu 24 godzin.

– przelew bankowy – umożliwia dokonanie wpłaty w sposób tradycyjny (poprzez przelew z własnego konta lub wpłatę na poczcie). Twoja reklama zostanie umieszczona w naszym serwisie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Kontakt z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, natychmiast skontaktuj się z nami. Możesz wypełnić formularz kontaktowy lub po prostu z nami porozmawiać. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania pod numerem telefonu:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Bo ślub to jedyna taka chwila, pomóż nam uczynić ją niepowtarzalną…