Fotobudka jako dodatek do ślubu

Fotobudka jako dodatek do ślubu

W ostatnich latach fotobudki znów zdobywają popularność podobną do tej jaką zdobyły w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Skąd wynika ten powrót popularności fotobudek?
Na ten temat można by napisać niejedną pracę magisterską. Ludzie lubią robić sobie zdjęcia, szczególnie jeśli mogą się poprzebierać i powygłupiać. Zazwyczaj podczas wynajmowania fotobudki gratis dostajemy gadżety takie jak duże okulary, sztuczne nosy, wąsy, brody, włosy i wiele innych. Wszystko to sprawia, że korzystanie z fotobudki jest zabawne i potrafi rozluźnić spiętą atmosferę na weselu.

Jak dokonać wyboru?
Po pierwsze, trzeba przejrzeć jak największą liczbę ofert, aby wybrać ofertę z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Trzeba sprawdzić czy firma, która wynajmuje fotobudkę dodaje również do niej gadżety. Jeśli nie to trzeba je wynająć gdzie indziej, bądź zrobić własnoręcznie. Gadżety gwarantują, że zdjęcia będą się wyróżniać od poważnych zdjęć zrobionych przez fotografa, a przecież o to właśnie chodzi w takich zdjęciach.
Warto również sprawdzić czy firma, która wynajmuje fotobudki zapewnia obsługę asystenta. Oczywistą sprawą jest, że fotobudka to tylko sprzęt, a jak wiemy komputery lubią się popsuć, w takim wypadku warto by było, aby na miejscu był asystent techniczny, który przywróci budkę do pełni jej możliwości.
Kolejnym aspektem wartym uwagi jest sprawdzenie czy firma dodaje do fotobudki tła, które będą pasowały tematycznie do ślubu. Wiele osób o tym zapomina, a to przecież bardzo ważne. Warto to zrobić, żeby potem nie okazało się, że musimy pozować przy tłach mówiących o wieczorze panieńskich czy innych uroczystościach, które na pewno ślubem nie są.
Zobaczmy również, w jaki sposób firma oferuje dostarczenie zdjęć. Wiele firm wrzuca zdjęcia na swoją stronę internetową, gdzie po wpisaniu hasła możemy zobaczyć wszystkie nasze zdjęcia.Możemy je również rozesłać znajomym. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak nie wszystkie firmy posiadają taką usługę w swojej ofercie.

Po sprawdzeniu oferty, możemy sprawdzić portfolio firmy, aby zobaczyć jakość zdjęć wykonywanych przez budki. Jeśli odpowiada nam ostrość, kontrast i głębia kolorów to nie pozostaje nic innego tylko zadzwonić do firmy wynajmującej i umówić się na konkretny termin. W czasie rozmowy warto spytać czy podana cena jest wartością brutto. Co prawda prawnie określone jest, że ceny muszą być podawane brutto, ale warto o to dopytać, żeby nie było niejasności.

Jeśli wykonamy wszystkie powyższe czynności, mamy praktycznie 100% gwarancję, że będziemy zadowoleni.

Share