Dodatki na wymarzone przyjęcie weselne

Dodatki na wymarzone przyjęcie weselne

Młoda Para organizując wymarzone wesele, chce, aby każdy jego szczegół był dokładnie dopracowany, a wszelkie formalności dopięte na ostatni guzik. Marzymy o oryginalnych dekoracjach, które zachwycą wszystkich gości, a także o doskonałej oprawie muzycznej, która natychmiastowo porwie przybyłe osoby do tańca.
Jak więc należy zaplanować to wydarzenie, aby pozostało w pamięci naszej i naszych gości na długi czas? Po jakie dodatki warto sięgnąć, aby stworzyć niezapomniany klimat na weselu?

Najważniejszy wybór – sala weselna

Jedną z najważniejszych decyzji, która nas czeka, jest wybór odpowiedniej sali weselnej. Całe szczęście, obecnie w Polsce powstaje coraz więcej domów weselnych i restauracji, które podejmują się profesjonalnej organizacji takiego eleganckiego przyjęcia.
Jedną z nich jest przykładowo dom weselny Radom, czyli trzygwiazdkowy, rekomendowany kompleks “Hotel u Grubego”. Oferowane w nim są dwie, przepiękne sale weselne, w którym zorganizować możemy wymarzone przyjęcie. Goście mogą zdecydować się na salę urządzoną w stylu staropolskim, jak i na wykwintną Salę Pomarańczową. Wesele Radom będzie niezapomnianą uroczystością, z doskonałą oprawą muzyczną, obsługą kelnerską i pysznym, starannie przygotowanym jedzeniem.

Stylowe dodatki do każdego wesela

Jeśli chcemy samodzielnie wykonać wszelkie dekoracje weselne, możemy pokusić się o poszukanie inspiracji w internecie. Wszystko zależy od tego, w jakim klimacie ma być utrzymana cała uroczystość – czy chcemy elegancką salę z klasycznymi dodatkami, czy bardzo romantyczne przyjęcie. Może być to również wesele w stylu rustykalnym lub w stylu retro – wszystko zależy, w w jakiej tonacji najlepiej się czujemy.
Najbardziej istotna jest dekoracja stołów – przy nich spędza się w końcu bardzo dużą ilość czasu. Zadbajmy więc o dobrej jakości obrusy, gustowne serwetki oraz eleganckie wizytówki, dzięki którym goście będą wiedzieli, gdzie dokładnie znajduje się ich miejsce przy stole. Nie zapomnijmy również o etykietkach na butelki z alkoholem – mogą być ze śmiesznymi napisami lub inicjałami Młodej Pary.
Jeśli od dawna śnimy o weselu utrzymanym w stylu rustykalnym, podstawą wystroju naszej sali powinny być świeczniki, świeże kwiaty w wazonach oraz dodatki wykonane z surowego drewna.
Jeśli marzy nam się wesele “z przymrużeniem oka”, zainwestujmy w zabawne gadżety. Jednym z nich będzie fotobudka, w której goście z przyjemnością będą robić sobie pamiątkowe zdjęcia. Nie zapomnijmy o kolorowych balonach, światełkach oraz serpentynach.

Share